KONST / Litografier / Färglitografi 15989197
nr 1598 9197
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad PT. Bildmått: 29x17 cm, yttermått inklusive ram: 38x27 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:01:59
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)